Rezný kotúč Bosch EXPERT Carbide Multi Wheel 125 mm 2608901193
Rezný kotúč Bosch s technológiou Bosch Carbide, ktorý je súčasťou výkonnostnej triedy Bosch EXPERT životnosťoupri rezaní širokej škály materiálov.
Robustné oceľové telo garantuje stálu hĺbku rezu. Unikátne chladiace otvory a konštrukcia drážok zabraňujú deformáciám a zaisťujú konštantnú rýchlosť.
Spoľahlivosť a bezpečnosť pri práci sú zaručené vďaka veľmi pevnému laserovému spoju. Jedinečný výrobný proces Bosch zaisťuje, že karbidová drvina je priamo integrovaná do oceľového okraja. uhlovými brúskami s maticou a závitom. Vďaka svojmu prevedeniu je vhodný nielen na kov, ale aj na efektívne rezanie mäkších materiálov, ako je drevo, plasty alebo moderné kompozity. mm
Výhody:
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne otáčky | 12250 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Upínanie | X-LOCK , Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 14.0 x 2.0 x 19.0 cm |