Nákup a objednávka
Rezný kotúč Bosch PRO Stainless Steel and Metal 125 x 1,6 mm 2608619363
Odolný rezací kotúč Bosch výkonnostné triedy Bosch PRO a kovov uhlovou brúskou. Vyskúšajte kotúč PRO Stainless Steel and Metal, ktorý má silné abrazívne zrná pre zaistenie vysokej kvality opakovaných rezov. Tieto zrná sú spojené s funkčnými plnivami azaliate do fenolovej živicovej matrice, čo zvyšuje jeho pevnosť. Vydrží až 1,5x dlhšie ako bežný kotúč Bosch Standard for Metal.
Kotúč je tiež vystržený kvalitnou sklolaminátovou sieťou pre bezpečnejšiu a stabilnejšiu prevádzku. Navyše je vyrobený úplne bez prítomnosti železa, čo znamená, že pri rezaní nerezovej ocele sa nemusíte obávať vzniku hrdze na spracovávanom materiáli. Je možné nacvaknúť pomocou systému X-LOCK alebo použiť s uhlovými brúskami s maticou a závitom. Celkové rozmery kotúča: 125 x 22,23 x 1,6 mm mm
Opracovateľné materiály:
OceľObsah balenia:
Stainless Steel and Metal 125 x 1,6 mm 2608619363| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 125 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 125 mm |
| Maximálne otáčky | 12250 ot/min. |
| Priemer kotúča | 125 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Upínanie | X-LOCK , Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 14.0 x 2.0 x 19.0 cm |