Nákup a objednávka
Rezný kotúč Bosch PRO Stainless Steel and Metal 115 x 1 mm 2608619261
Odolný rezací kotúč Bosch výkonnostnej triedy Bosch PRO je určený kovov uhlovou brúskou. Vyskúšajte kotúč PRO Stainless Steel and Metal, ktorý má silné abrazívne zrná pre zaistenie vysokej kvality opakovaných rezov. Tieto zrná sú spojené s funkčnými plnivami azaliate do fenolovej živicovej matrice, čo zvyšuje jeho pevnosť. Vydrží až 1,5x dlhšie ako bežný kotúč Bosch Standard for Metal. Kotúč je tiež vystužený kvalitnou sklolaminátovou sieťou pre bezpečnejšiu a stabilnejšiu prevádzku. Navyše je vyrobený úplne bez prítomnosti železa, čo znamená, že pri rezaní nerezovej ocele sa nemusíte obávať vzniku hrdze na spracovávanom materiáli. Je možné nacvaknúť pomocou systému X-LOCK alebo použiť s uhlovými brúskami s maticou a závitom. mm
Opracovateľné materiály:
OceľObsah balenia:
Stainless Steel and Metal 115 x 1 mm 2608619261| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Maximálne otáčky | 13300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1 mm |
| Upínanie | X-LOCK , Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 12.0 x 2.0 x 12.0 cm |