Nákup a objednávka
Rezný kotúč Makita 115 mm E-03034-12
Tento kotúč na rezanie je vhodný pre použitie s uhlovými brúskami pre oceľ a nerezovú oceľ.
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Maximálne otáčky | 13300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Počet v sadě | 12 ks |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 1 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 12.0 x 1.0 cm |