Nákup a objednávka
Rezný kotúč Bosch PRO Metal 115 x 2,5 mm 2608603164
Odolný rezací kotúč Bosch výkonnostnej triedy Bosch PRO brúskou. Vyskúšajte kotúč PRO Metal, ktorý využíva odolné korundové zrná na zaistenie pevnosti a dlhotrvajúceho výkonu.
Pojivo zŕn so živicou zaisťuje vyššiu pevnosť a odolnosť kotúča voči teplu, pričom sklolaminátovou sieťou.
Opracovateľné materiály:
OceľObsah balenia:
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Maximálne otáčky | 13300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.5 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 23.0 x 3.0 x 23.0 cm |