Nákup a objednávka
Rezný kotúč Makita 115 mm A-85357
Je za studena lisovaný a spojený živicou. Univerzálny kotúč na spracovanie tehál, prírodného aj umelého kameňa, bridlice, mramoru a farebných kovov. Ponúka vysoký rezný výkon spojený s dlhou životnosťou. Určený na použitie s uhlovými brúskami.
| Kategória | Rezné kotúče na kov priemer 115 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 115 mm |
| Priemer kotúča | 115 mm |
| Vnútorný priemer | 22.23 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.2 mm |
| Upínanie | Upínacia matica M14 |
| Rozmery balenia | 12.0 x 12.0 x 1.0 cm |