Nákup a objednávka
Pilový kotouč Bosch Expert for Steel 305 mm 60T 2608643060
Pilový kotouč Bosch Expert for Steel je ideální volbou pro každého, kdo potřebuje řezat ocel Díky mimořádné odolnosti vůči rázům zvládne i náročné podmínky a dlouhodobou práci.
Opracovatelné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na kov priemer 305 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 305 mm |
| Maximálne otáčky | 1800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 25.4 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 36.0 x 2.0 x 36.0 cm |