Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 305 mm 100T B-33358
Špeciálny rad pílových kotúčov na rezanie lamina, neželezných kovov alebo hliníka pokosovými pílami. Konštrukcia kotúčov je upravená pre spoľahlivý a veľmi čistý rez bez otrepov. Rozmery kotúča: 305 x 2,4 x 30 mm.
| Kategória | Pílové kotúče na kov priemer 305 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 305 mm |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Počet zubov | 100 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.4 mm |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |