Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch PRO Wood 184 mm 36T 2608640818
Pílový kotúč Bosch Wood, výkonnostnej triedy PRO, je navrhnutý tak, aby poskytoval presné a kvalitné rezy pri práci s rôznymi druhmi dreva. Jeho konštrukcia umožňuje ľahké a efektívne rezanie dreva. Vydrží až 1,3x dlhšie ako pílový kotúč Bosch Eco for Wood.
Kotúč je optimalizovaný na použitie s okružnými pílami, čo zaisťuje hladký a rovnomerný rez bez ohľadu na hustotu a štruktúru spracovávaného materiálu. Táto vlastnosť ho robí ideálnym nástrojom pre profesionálnych tesárov aj domácich majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivý výkon a vynikajúce výsledky pri práci s drevom. Dilatačné drážky znižujú teplo a zaisťujú tak dlhšiu životnosť. Rozmery kotúča: 184 x 2,6/1,6 x 16 mm Šírka rezu: 2,6 mm Priemer otvoru 36
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 185 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 184 mm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 184 mm |
| Počet zubov | 36 |
| Vnútorný priemer | 16 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 23.0 x 1.0 x 25.0 cm |