Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch PRO Wood 160 mm 24T 2608640596
Pílový kotúč Bosch Wood, výkonnostnej triedy PRO, je navrhnutý tak, aby poskytoval presné a kvalitné rezy pri práci s rôznymi druhmi dreva. Jeho konštrukcia umožňuje ľahké a efektívne rezanie mäkkého aj tvrdého dreva. Vydrží až 1,3x dlhšie ako pílový kotúč Bosch Eco for Wood.
Kotúč je optimalizovaný na použitie s okružnými pílami, čo zaisťuje hladký a rovnomerný rez bez ohľadu na hustotu a štruktúru spracovávaného materiálu. Táto vlastnosť ho robí ideálnym nástrojom pre profesionálnych tesárov aj domácich majstrov, ktorí hľadajú spoľahlivý výkon a vynikajúce výsledky pri práci s drevom. Rozmery kotúča: 160 x 1,6 x 20 mm u: mm
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 160 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 160 mm |
| Hmotnosť | 0.26 kg |
| Maximálne otáčky | 9500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 160 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 19.0 x 1.0 x 21.0 cm |