Pílový kotúč Bosch PRO Wood 216 mm 24T 2608640431
Pílový kotúč Bosch Wood, výkonnostné triedy PRO, vytvára presné a kvalitné rezy pri rezaní všetkých druhov dreva. Vyniká dlhou životnosťou a pevnosťou vďakazubom z jemného karbidu. Dilatačné drážky znižujú teplo a zaisťujú tak dlhšiu životnosť. Vydrží až 1,3x dlhšie ako pílový kotúč Bosch Eco for Wood. Rozmery kotúča: 216 x 2/1,4 x 30 mm Šírka rezu: 2 mm Tlime: 3 mm ATB
Obsah balenia:
1x Pílový kotúč Bosch PRO Wood 216 mm 24T 2608640431| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 216 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 216 mm |
| Maximálne otáčky | 7000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 216 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.4 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch PRO |
| Rozmery balenia | 9.0 x 2.0 x 10.0 cm |