Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Expert for Fibre Cement 165 mm 4T 1 ks 2608644555
Pílové kotúče Expert for Fibre sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhú životnosť a vysoký výkon. píly, pričom optimalizujú životnosť batérie. Vďaka výnimočne tenkému rezu sa znižuje spotreba energie, čo zvyšuje efektivitu pri práci. Rozmery kotúča: 165 x 1,8/1,2 x 20 mm Vnútorný priemer kotúča: 20 mm 4
Opracovateľné materiály:
balenie:
| Kategória | Pílové kotúče |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet kmitov | 8500 /min |
| Počet zubov | 4 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.2 mm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 1.0 x 33.0 cm |