Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Expert for Wood 165 mm 48T 2608644509
Pílové kotúče Expert for Wood sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhú životnosť a vysoký výkon. Tieto kotúče sú špecificky určené pre akumulátorové píly a píly na suché rezanie, pričom optimalizujú životnosť batérie. Vďaka výnimočne tenkému rezu sa znižuje spotreba energie, čo zvyšuje efektivitu pri práci. Rozmery kotúča: 165 x 1,5/1 x 20 mm Šírka rezu: 1,5 mm mm
Obsah balenia:
1x Pílový kotúč Bosch Expert for Wood 165 mm 48T 2608644509| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 165 mm |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 1.0 x 24.0 cm |