Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo Makita 165 mm 48T B-33015
Špeciálny pílový kotúč s antivibračnou konštrukciou vhodný na rezanie drevených materiálov, mäkkého a tvrdého dreva, drevotriesky, MDF pílou.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 165 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Maximálne otáčky | 9250 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 18.0 x 1.0 cm |