Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Expert for wood 140 x 20 - 42
Pílové kotúče Expert for Wood ponúkajú dlhú životnosť a vysoký výkon pri rezaní dreva.
Opracovateľné materiály:
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 140 mm |
| Priemer kotúča | 140 mm |
| Počet zubov | 42 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.8 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 19.0 x 1.0 x 23.0 cm |