Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita MFORCE 185 mm 24T B-32035
Pílové kotúče vhodné pre priečne aj pozdĺžne rezy dreva okružnými pílami. Špeciálna konštrukcia zubov kotúča umožňuje rovnaký výsledok rezu s polovičným počtom zubov. Rez je rýchlejší a zároveň čistejší. Špeciálny tvar zubov navyše zaručuje dlhšiu životnosť.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 185 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 185 mm |
| Priemer kotúča | 185 mm |
| Počet zubov | 24 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.0 mm |
| Rozmery balenia | 25.0 x 22.0 x 1.0 cm |