Nákup a objednávka
Pílový kotúč Bosch Expert for Fibre 190 mm 4T 1 ks 2608644556
Pílové kotúče Expert for Fibre sú navrhnuté tak, aby poskytovali dlhú životnosť a vysoký výkon. Tieto kotúče píly, pričom optimalizujú životnosť batérie. Vďaka výnimočnému tenkému rezu sa znižuje spotreba energie, čo zvyšuje efektivitu pri práci. 4
Opracovateľné materiály:
Obsah balenia:
| Kategória | Pílové kotúče |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Priemer | 190 mm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 190 mm |
| Počet zubov | 4 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 1,8/1,2 mm |
| Výkonnostná trieda | Bosch EXPERT |
| Rozmery balenia | 20.0 x 1.0 x 24.0 cm |