Nákup a objednávka
Elektrická ostrička pílovej reťaze Einhell GC-CS 85 E 4499920
Elektrická ostrička pílovej reťaze GC-CS 85 E pre presné ostrenie všetkých štandardných pílových reťazí. so stupnicou pre presné nastavenie uhla brúsenia zaisťuje, že všetky články reťaze je možné naostriť bez nutnosti opätovného napínania. Funkcia obmedzenia hĺbky navyše chráni reťaz pred príliš veľkým úberom materiálu, čím predlžuje jeho životnosť.
Výhody:
Obsah balenia:
1x Ostrička pílovej reťaze Einhell GC-CS 85 E 4499920| Kategória | Brúsky a pilníky na reťaze |
| Výrobca | Einhell / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Priemer | 108 mm |
| Hmotnosť | 2.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 76 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 85 W |
| Maximálne otáčky | 5800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 108 mm |
| Vnútorný priemer | 23 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.2 mm |
| Rozmery balenia | 17.0 x 22.0 x 25.0 cm |