Nákup a objednávka
Ostrička pílových reťazí GÜDE GKS 108 94077
Praktická ostrička pílových reťazí, určená na brúsenie všetkých bežne používaných typov reťazí elektrických/motorových píl v prostredí domácich dielní, domácich dielní. a pod.
Výhody:
Konštrukcia:
Celkové rozmery (d x š x v): 23
| Kategória | Brúsky a pilníky na reťaze |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2.2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 70 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 85 W |
| Maximálne otáčky | 4800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 108 mm |
| Rozmery balenia | 24.0 x 16.0 x 34.0 cm |