Nákup a objednávka
Elektrická brúska na reťaze Powerplus POWXG1066
Elektrická brúska na reťaze Powerplus POWXG1066 je vybavená praktickým reťazovým zverákom s extra širokým rozsahom. Vďaka integrovanému uhlomeru a hĺbkovému dorazu je možné dosiahnuť presné ostrenie, čo je kľúčové pre optimálny výkon reťazovej píly.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Brúsky a pilníky na reťaze |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 100 mm |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 96 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 180 W |
| Dĺžka kábla | 0.25 m |
| Maximálne otáčky | 6300 ot/min. |
| Priemer kotúča | 100 mm |
| Rozmery balenia | 19.0 x 20.0 x 30.0 cm |