Nákup a objednávka
Elektrická ostrička na pílové reťaze Scheppach KS 1200 5903602901
Elektrická ostrička na pílové reťaze Scheppach KS 1200 umožňuje ľahko a presne nastriť reťaz pripravená na efektívne a bezpečné použitie. Správne naostrená reťaz nielen uľahčí samotnú prácu, ale zároveň predĺži životnosť celej píly.
Pri práci s motorovou pílou je nevyhnutné dodržiavať pravidelné intervaly ostrenia reťaze. Správne by sa mala reťaz prekontrolovať po každej spotrebovanej nádrži paliva a drobné chyby opraviť ručným pilníkom ihneď na mieste.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Brúsky a pilníky na reťaze |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 100 mm |
| Hmotnosť | 1.8 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 220 W |
| Maximálne otáčky | 7500 ot/min. |
| Priemer kotúča | 100 mm |
| Vnútorný priemer | 10 mm |
| Hrúbka kotúča | 3.2 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 18.0 x 21.0 cm |