Nákup a objednávka
Ohnisko FIELDMANN FZG 1030W
Ohnisko značky FIELDMANN je vyrobené z visoko odolnej teplovzdornej kameniny z pálenej magnézie. Je nielen veľmi štýlové, ale tiež chráni trávu aj podlahu pod ohniskom pred poškodením.
Kvalitný chrómový grilovací rošt a sieťový poklop, ktorý zabraňuje odlietavaniu drobných uhlíkov do okolia, vám umožní užiť si to najlepšie klasické grilovanie na drevenom uhlí. sezónu vo veľkom štýle, s priemerom ohniska 60 cm si užijete ako romantiku pri ohni vo dvojici, tak pripravíte hody pre celú skupinu priateľov či rodiny. Veľkosť ohniska: 60 cm 5 ro cm
Výhody:
| Kategória | Ohnisko |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Priemer | 600 mm |
| Hmotnosť | 11 kg |
| Materiál roštu | Chróm |
| Spôsob ohrevu | Drevené uhlie / brikety |
| Farba | světle šedá |
| Materiál | Kameň |
| Rozmery balenia | 0.0 x 0.0 x 0.0 cm |