Nákup a objednávka
Motorová píla jednoručná FIELDMANN FZP 25412-B
Motorová píla jednoručná Fieldmann FZP 25412-B pre efektívne rezanie vetiev a menších kmeňov. S výkonným 2-taktným motorom s výkonom 1000 W zvládne širokú škálu úloh. Automatické mazanie reťaze nielen zaisťuje plynulú prevádzku, ale tiež predlžuje životnosť zariadenia.
Zubová opierka umožňuje presné vedenie rezu, čo zvyšuje stabilitu a bezpečnosť pri práci. Vďaka nízkej hmotnosti iba 3,3 kg a kompaktnej konštrukcii s 30cm lištou je píla ľahko ovládateľná a ponúka komfortnú manipuláciu aj pri dlhšej práci. W
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 3.3 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Primer , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.23 l |
| Hladina akustického výkonu | 113 dB |
| Výkon | 1000 W |
| Objem motora | 25.4 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 0.21 l |
| Počet článkov | 45 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 31.0 x 29.0 x 35.0 cm |