Nákup a objednávka
Motorová píla jednoručná GÜDE BBS 300-25
Motorová jednoručná píla GÜDE BBS 300-25 je ideálnym pomocníkom pre náročné práce v lesoch, záhradách a parkoch. Táto benzínová prerezávacia píla je vybavená výkonným dvojtaktným motorom, ktorý zaisťuje spoľahlivý výkon pri prerezávaní stromov a narezávaní slabších suchých vetiev. Vďaka systému Smart Start je štartovanie píly rýchle a jednoduché, čo oceníte najmä. Bezpečnosť a plynulá prevádzka píly sú zaistené automatickým mazaním reťaze a mechanickým brzdovým systémom. Medzi ďalšie vybavenie patrí PRIMER (ručné palivové čerpadlo), antivibračný systém a reverzný štartér, ktoré zvyšujú komfort a efektivitu práce. Dĺžka lišty: 34,5 / 30 cm 1,3 - 3/8", 45 čl.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Zubová opierka , Primer , Reťazová brzda |
| Hladina akustického výkonu | 113 dB |
| Výkon | 750 W |
| Objem motora | 25.4 cm3 |
| Rýchlosť reťaze | 23 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.21 l |
| Počet článkov | 45 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Maximálne otáčky | 8500 ot/min. |
| Rozmery balenia | 25.0 x 24.0 x 29.0 cm |