Nákup a objednávka
Motorová píla jednoručná Riwall PRO RPCS 2630
Veľmi ľahká a ľahko ovládateľná multifunkčná píla, vhodná na odvetvovanie a prerezávanie stromov, prípravu palivového dreva s menším priemerom a ďalšie bežné práce okolo domu. Vhodná aj ako náhrada za elektrickú pílu, pokiaľ nie je k dispozícii zdroj prúdu.
Vďaka veľmi ľahkej konštrukcii je vhodná aj napr. pre tesárov pracujúcich na strechách alebo arboristov prerezávajúcich koruny stromov. Pre prácu vo výškach je vybavená očkom na prichytenie karabíny. Spoľahlivý a výkonný motor reťazovej píly Riwall osadený moderným karburátorom pre pokojný beh a prácu v akomkoľvek uhle.
Výhody:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Riwall / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 3.8 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.23 l |
| Výkon | 750 W |
| Objem motora | 25.4 cm3 |
| Rýchlosť reťaze | 23 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.16 l |
| Počet článkov | 44 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 30 cm |
| Rozmery balenia | 66.0 x 28.0 x 27.0 cm |