Nákup a objednávka
Motorová píla jednoručná Scheppach PCS 26 5910126903
Benzínová píla Scheppach PCS 26 pre prerezávanie stromov, prípravu palivového dreva menšieho priemeru, arbor domu.
Píla je vybavená kvalitnou lištou a reťazou ProCut, ktoré zaisťujú rýchly, bezpečný a hladký rez. Medzi ďalšie praktické funkcie patrí automatické mazanie reťaze, motorová brzda, nastrekovacia pumpička pre ľahké štartovanie, heavy-duty vzduchový filter pre dlhšiu životnosť motora, očko na prichytenie karabíny a antivibračný systém, ktorý zvyšuje komfort pri práci. Vďaka nízkej hmotnosti a skvelému vyváženiu je píla veľmi pohodlná na manipuláciu.
Čo sa týka konštrukcie, píla je osadená motorom s výkonom 0,7 kW a zdvihovým objemom 25 cm³. Aj napriek svojim kompaktným rozmerom si ľahko poradí s konármi s priemerom až 20 cm. kW/HP
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.23 l |
| Hladina akustického výkonu | 113 dB |
| Výkon | 700 W |
| Dĺžka lišty | 30 cm |
| Objem motora | 25.4 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 0.16 l |
| Maximálne otáčky | 11000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 25.0 x 32.0 x 25.0 cm |