Nákup a objednávka
Motorová píla FIELDMANN FZP 56516-B Benzínová píla Fieldmann splní akúkoľvek výzvu pri prerezávaní vetví, výrube menších stromov, rezaní palivového dreva a všeobecne pri údržbe. Výborne vyvážený, nie príliš ťažký, a pritom výkonný stroj je vybavený motorom s obsahom 56,5 cm3.
Tento dvojtaktný jednovalec potom ponúkne dostatočný výkon 2500 W. Samozrejmosťou je aj ľahká údržba. Kvalitná reťaz je mazaná automatickou olejovou pumpou, čo znižuje trenie a zvyšuje životnosť reťaze, silu mazania je možné pohodlne nastaviť jednoduchým skrutkovačom. Okrem nevyhnutného náradia na manipuláciu s lištou a reťazou, je súčasťou balenia tiež kalibrovaná nádoba na prípravu palivovej zmesi v zodpovedajúcom pomere. rukoväťou
Obsah balenie:
1x Motorová píla FIELDMANN FZP 56516-B| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 5.6 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.7 l |
| Výkon | 2500 W |
| Objem motora | 56.5 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 0.24 l |
| Počet článkov | 64 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 31.0 x 48.0 cm |