Nákup a objednávka
Motorová píla Scheppach CSP 53-45
Systém ľahkého štartovania. Značkové komponenty Oregon a Walbro. Benzínová píla Scheppach CSP 53-45 je výkonná univerzálna píla triedy farmer, vhodná na príležitostné výrub stromov, prerezávanie kríkov, prípravu palivového dreva a ďalšie práce okolo domu, v sade alebo lese.
Je osadená kvalitnou značkovou lištou. Rez tak bude vždy rýchly, bezpečný a hladký. Obrovskou výhodou pre bežného užívateľa je vyspelý systém ľahkého štartovania, kedy je vďaka pomocnej pružine v štartovacom mechanizme vždy zaručený veľmi ľahký a pohodlný štart píly bez potreby silného ťahania za štartovaciu šnúru.
Ďalšia výbava zahŕňa špičkový karburátor Bro, brzdu motora, nastrekovaciu pumpičku pre ľahké štarty, kvalitný vzduchový filter pre dlhú životnosť motora a antivibračný systém.
Píla má silný motor, je skvele vyvážená, vďaka použitiu moderných materiálov je ľahká a držadlo umožňuje ľahké držanie píly v r. Súčasťou dodávky je aj ochranný kryt lišty.
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Scheppach / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6.8 kg |
| Funkcia | Antivibračný systém , Primer , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.55 l |
| Výkon | 2700 W |
| Dĺžka lišty | 45 cm |
| Objem motora | 53 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 0.3 l |
| Rozmery balenia | 48.0 x 26.0 x 28.0 cm |