Nákup a objednávka
Motorová píla jednoručná FIELDMANN FZP 25410-B
Motorová píla Fieldmann VZP 25410-B je benzínová jednoručná píla, ktorá bola navrhnutá na benzínová jednoručná píla výkon. S lištou s dĺžkou 25 cm je ideálnym nástrojom pre záhradkárov pri prerezávaní hustých stromov aj pre domácich majstrov pri práci v dielni alebo na stavbe.
Vďaka svojej ľahkej a kompaktnej konštrukcii miestach, čo z nej robí praktického pomocníka pre širokú škálu činností. Spája silu benzínového motora s pohodlným jednoručným ovládaním, čo zaisťuje jednoduché používanie a vysokú efektivitu pri rezaní najrôznejších materiálov. W
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 3.9 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Primer , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.28 l |
| Výkon | 700 W |
| Objem motora | 25.4 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 0.2 l |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 25 cm |
| Rozmery balenia | 31.0 x 29.0 x 35.0 cm |