Nákup a objednávka
Motorová píla FIELDMANN FZP 45016-B
Benzínová píla Fieldmann splní akúkoľvek výzvu pri prerezávaní vetiev, výrube menších stromov, rezaní palivového dreva a všeobecne pri údržbe záhrady a okolia domu. Výborne vyvážený, nie príliš ťažký, a pritom výkonný stroj je vybavený motorom s obsahom 45 cm³.
Tento dvojtaktný jednovalec potom ponúkne dostatočný výkon 1,75 kW. Samozrejmosťou je aj ľahká údržba. Kvalitná reťaz je mazaná automatickou olejovou pumpou, čo znižuje trenie a zvyšuje životnosť reťaze, silu mazania je možné pohodlne nastaviť jednoduchým skrutkovačom. Okrem nevyhnutného náradia na manipuláciu s lištou a reťazou, je súčasťou balenia aj kalibrovaná nádoba na prípravu palivovej zmesi v zodpovedajúcom pomere. rukoväťou
Obsah balenia:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Reťaz | 0,325'' |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Funkcia | Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.55 l |
| Výkon | 1750 W |
| Objem motora | 45 cm3 |
| Automatické mazanie lišty a reťaze | áno |
| Rýchlosť reťaze | 24 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.24 l |
| Počet článkov | 64 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Maximálne otáčky | 8000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 26.0 x 35.0 x 44.0 cm |