Nákup a objednávka
Motorová píla FIELDMANN FZP 5816-B
Benzínová reťazová píla s dvojtaktným motorom s výkonom 2,4 kW a objemom 58 cm3. Má nastaviteľné automatické mazanie reťaze a bezpečnostnú brzdu reťaze, ktorá chráni pred spätným rázom. Vďaka bezpečnostným prvkom sa minimalizuje riziko zranenia pri práci.
Výhody:
| Kategória | Benzínové píly |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Benzínový |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Objem palivovej nádrže | 0.55 l |
| Výkon | 2400 W |
| Objem motora | 58 cm3 |
| Objem olejovej nádrže | 0.24 l |
| Počet článkov | 66 |
| Rozstup reťaze | .325" |
| Šírka drážky | 1.5 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40.5 cm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 35.0 x 45.0 cm |