Nákup a objednávka
Elektrická reťazová píla Powerplus POWXG1009
Reťazová píla dosahuje výkon najmenej 2 400 W a má lištu 40 cm dlhú. Budete schopní rýchlo a perfektne prerezať svoje stromy, pretože reťazová píla je vybavená nízkym spätným rázom, rýchlym zastavením a bezpečnostným krytom.
To všetko bez straty času, pretože nastavenie napätia na reťazi sa vykonáva. Reťazová píla Powerplus POWXG1009 je ľahko ovládateľný stroj vďaka pozdĺžnemu uloženiu motora. Prémiová lišta a reťaz zaisťujú, že budete mať po ruke kvalitný nástroj.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické píly |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.4 kg |
| Funkcia | Zubová opierka , Rýchlonapínanie reťaze , Reťazová brzda , Automatické mazanie lišty a reťaze |
| Hladina akustického výkonu | 112 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2400 W |
| Dĺžka kábla | 0.35 m |
| Rýchlosť reťaze | 13.1 m/s |
| Objem olejovej nádrže | 0.13 l |
| Počet článkov | 57 |
| Rozstup reťaze | 3/8" |
| Šírka drážky | 1.3 mm |
| Dĺžka vodiacej lišty | 40 cm |
| Maximálne otáčky | 7000 ot/min. |
| Rozmery balenia | 25.0 x 22.0 x 55.0 cm |