Nákup a objednávka
Elektrická příklepová vrtačka FIELDMANN FDV 200711-E
Tato elektrická příklepová vrtačka FIELDMANN FDV 200711-E je všestranným nástrojem pro vaše vrtací potřeby. Díky možnosti volby mezi standardním vrtáním a příklepovým vrtáním se snadno přizpůsobíte různým materiálům. Regulace rychlosti otáček poskytuje precizní kontrolu nad prací, zatímco boční ergonomická rukojeť zajišťuje pohodlný a stabilní úchop během celého procesu. S touto vrtačkou dosáhnete profesionálních výsledků s minimálním úsilím.
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 100 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 710 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 13 mm |
| Maximálne otáčky | 2800 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 13 mm |
| Rozmery balenia | 8.0 x 24.0 x 27.0 cm |