Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka FIELDMANN FDV 211050-E
Príklepová vŕtačka je kľúčovým nástrojom pre každého vážneho majstra. Kde obyčajná vŕtačka nestačí, prichádza na scénu príklep. Rýchloupínacie skľučovadlo SDS PLUS zaisťuje jednoduchú výmenu vrtákov, čo uľahčuje prácu a šetrí čas. Intuitívne použitie robí z tejto vŕtačky šikovného pomocníka v každej dielni či domácnosti, a vďaka dostatočne dlhému napájaciemu káblu môžete pracovať na ľubovoľnom projekte, ktorý si predstavíte. Priemer vŕtania do dreva: 42 mm. mm
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 5.5 kg |
| Hladina akustického výkonu | 102 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1050 W |
| Dĺžka kábla | 2 m |
| Sila úderu | 2,8 J |
| Maximálne otáčky | 1050 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 42 mm |
| Frekvencia príklepu | 5200 min-1 |
| Rozmery balenia | 11.0 x 29.0 x 39.0 cm |