Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka Makita HP1630K
Elektrická príklepová vŕtačka Makita HP1630K je vybavená výkonným motorom s hrúbkou 710 W, ktorý si aj bežným skrutkovaním. Valcovitá hliníková skriňa prevodovky a motora zaisťuje vŕtačke vysokú odolnosť aj pri naozaj náročnom nasadení. Praktický vypínač umožňuje elektronickú reguláciu otáčok, aretáciu stáleho chodu i prepínanie pravého/ľavého chodu, čo oceníte napríklad pri povoľovaní či uťahovaní skrutiek.
Makita HP1630K univerzálny stroj na každodennú prácu. S touto vŕtačkou už žiadna domáca výzva nebude problém – stačí zapojiť, nasadiť vrták a pustiť sa do diela! Výkonný motor 710 W Rozsah upínania skľučovadla na 1,5 - 13 mm. 0 - 3.200 min-1
Výhody: Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 2.1 kg |
| Počet fáz | 1 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 710 W |
| Rozsah upínania skľučovadla | 1,5 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 3200 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 30 mm |
| Frekvencia príklepu | 4800 min-1 |
| Rozmery balenia | 14.0 x 32.0 x 31.0 cm |