Nákup a objednávka
Elektrická príklepová vŕtačka FIELDMANN FDV 200501-E
Elektrická príklepová vŕtačka sa vyznačuje ergonomickým tvarom, ktorý poskytuje pohodlie počas vŕtania alebo skrutkovania. Rýchloupínacie skľučovadlo ďalej zlepšuje komfort tým, že výmena vrtákov alebo bitov je rýchla a jednoduchá.
Regulácia otáčok umožňuje postupný rozjazd vŕtačky, čo vedie k väčšej presnosti. Možnosť prepínania smeru otáčania je výhodná najmä pri skrutkovaní skrutiek alebo skrutiek. Ergonomická postranná rukoväť ďalej zjednodušuje držanie a usmernenie smeru práce, najmä v režime príklepu.
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické vŕtačky s príklepom |
| Výrobca | Fieldmann / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hladina akustického výkonu | 94 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 500 W |
| Dĺžka kábla | 1.8 m |
| Rozsah upínania skľučovadla | 2 - 13 mm |
| Maximálne otáčky | 3000 ot/min. |
| Maximálny priemer vŕtania | 13 mm |
| Rozmery balenia | 8.0 x 26.0 x 25.0 cm |