Nákup a objednávka
Elektrická ponorná píla Bosch GKT 55 GCE 0601675001
Elektrická ponorná píla Bosch GKT 55 GCE predstavuje špičkový nástroj pre každého, kto hľadá kombináciu vysokej presnosti, čistoty rezov a pohodlnej práce. Vďaka použitiu vysoko kvalitných súčastí, presnému pílovému kotúču a zodpovedajúcemu systému vodiacich líšt je tento nástroj ideálny na realizáciu rezov s maximálnou presnosťou a minimálnymi odchýlkami.
Pohodlná práca je zaručená využitím účinného systému odsávania prachu, ktorý výrazne zvyšuje čistotu pracovného prostredia, a to najmä vo vnútorných priestoroch. Okrem toho pílový kotúč navrhnutý tak, aby generoval čo najmenší hluk, znižuje únavu z nadmerného hluku a umožňuje pohodlnejšiu prácu aj pri dlhšom používaní. materiálov, hliníka a plexiskla
Výhody:
Obsah balenia:
| Kategória | Ponorné okružné píly |
| Výrobca | BOSCH / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 4.7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 103 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1400 W |
| Maximálne otáčky | 6250 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 57 mm |
| Rozmery balenia | 39.0 x 36.0 x 44.0 cm |