Nákup a objednávka
Elektrická ponorná píla na hliník Makita CA5000XJ
Táto ponorná okružná píla je špecializovaný nástroj navrhnutý pre precízne rezanie drážok v hliníku. Ovládanie otáčok je intuitívne vďaka ovládaciemu koliesku, ktoré umožňuje reguláciu rýchlosti podľa potreby.
S elektronickou reguláciou otáčok, pozvoľným rozbehom, ochranou proti preťaženiu a mechanickou brzdou poskytuje píla maximálnu kontrolu a bezpečnosť pri práci. Užívateľ má možnosť nastavenia hĺbky rezu podľa konkrétnych požiadaviek úlohy.
Pripojenie k externému odsávaniu zlepšuje pracovné prostredie tým, že efektívne odsáva prach a zaisťuje čistý výsledok. Jednoduchá výmena kotúča a jednoduché pripojenie k vodiacej lište zvyšujú flexibilitu a užívateľskú prívetivosť tejto ponornej okružnej píly. S týmto nástrojom je každý rez presný a efektívny. Priemer prierezu drážkovacieho kotúča: 118 mm Priemer pílového kotúča: 165 mm Maximálna rezná hĺbka s drážkovacím kotúčom <1> rezná hĺbka s pílovým kotúčom: 36 mm. preťaženie
Obsah balenia:
| Kategória | Ponorné okružné píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 5.1 kg |
| Hladina akustického výkonu | 93 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Maximálne otáčky | 6400 ot/min. |
| Priemer kotúča | 118 mm |
| Hĺbka rezu | 11 mm |
| Rozmery balenia | 39.0 x 33.0 x 27.0 cm |