Nákup a objednávka
Elektrická ponorná píla Makita SP6000J
Elektrická ponorná píla Makita SP6000J presnosť, výkon a jednoduchosť ovládania – to sú hlavné dôvody, prečo túto pílu ocení každý. class="pb-2">Vďaka plynulej regulácii otáčok, elektronickej ochrane proti preťaženiu a pozvoľnému rozbehu zvládnete rezať drevo, laminát aj ďalšie materiály s maximálnou istotou a bezpečím. Ponorná konštrukcia umožňuje začať rez kdekoľvek v materiáli – ideálne pre výrezy, škáry alebo opravy. Nastaviteľný pokosový uhol od -1° do +48°zaistí perfektne šikmé rezy, ktoré vás posunú o úroveň vyššie. A s možnosťou pripojenia vodiacej lišty budete mať istotu úplne rovných a presných rezov, aj na väčších plochách. mm
Výhody:
balenie:
| Kategória | Ponorné okružné píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 4.4 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1300 W |
| Maximálne otáčky | 5800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 55 mm |
| Rozmery balenia | 30.0 x 32.0 x 40.0 cm |