Nákup a objednávka
Elektrická ponorná píla Powerplus 1200W POWX0562
Elektrická ponorná píla Powerplus POWX0562 s príkonom 1200 W je podobná ako drevo, výkonné nástroje na rez materiály s cementovým spojivom a plastmi. Vďaka svojej všestrannosti je možné pílu používať aj na rezanie hliníka, pokiaľ je vybavená vhodným špeciálnym pílovým kotúčom. S touto výkonnou pílou je možné ľahko a presne prevádzať rôzne typy rezov, čo ju robí ideálne pre široké spektrum prác ako v dielni, tak na stavbe. Ponorná píla je dodávaná v praktickej sade, ktorá zahŕňa dĺžke 340 mm), dve svorky na upevnenie vodiacich líšt a pílový kotúč.
Rezná kapacita:
Výhody:
Obsah balenia:
1x Elektrická ponorná píla Powerplus 1200W POWX0562| Kategória | Ponorné okružné píly |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 165 mm |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Hladina akustického výkonu | 105 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1200 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 5200 ot/min. |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Hĺbka rezu | 56 mm |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.6 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 29.0 x 38.0 cm |