Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita 165mm 56T B-33021
Špeciálny rad pílových kotúčov s antivibračnou konštrukciou vhodný pre rezanie lamina alebo hliníka ponornou pílou.
| Kategória | Pílové kotúče na kov |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet zubov | 56 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.4 mm |
| Rozmery balenia | 20.0 x 20.0 x 1.0 cm |