Nákup a objednávka
Pílový kotúč Makita Špecialized 165 mm 40T B-32954
Série pílových kotúčov upravených na rezanie rôznych materiálov akumulátorovými pílami. Konštrukcia kotúča je prispôsobená špecifickým požiadavkám akumulátorových píl. Rozmery kotúča: 165 x 1,6 x 20 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 165 mm |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Priemer | 165 mm |
| Priemer kotúča | 165 mm |
| Počet zubov | 40 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Rozmery balenia | 21.0 x 18.0 x 1.0 cm |