Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla GÜDE GRK 3034.1 BSL
Výkonná skracovacia a pokosová píla, určená na presné rezanie stavebného dreva. Pre precízne priame, šikmé alebo uhlové rezy do líšt, lát, dosiek, hranolov, dosiek a pod. mm
Výhody:
jednotky (delenie reziva až do šírky 340 mm)Vybavenie:
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 305 mm |
| Hmotnosť | 22 kg |
| Hladina akustického výkonu | 103 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Dĺžka kábla | 1.6 m |
| Maximálne otáčky | 4800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 305 mm |
| Hĺbka rezu | 90 mm |
| Rozmery balenia | 52.0 x 54.0 x 95.0 cm |