Nákup a objednávka
Elektrická pokosová píla GÜDE GRK 2534.1 BSL
Výkonná skracovacia a pokosová píla, určená na presné rezanie stavebného dreva. Pre precízne priame, šikmé alebo uhlové rezy do líšt, lát, dosiek, hranolov, dosiek a pod.
Má radiálny posuv rezacej jednotky (delenie reziva až do šírky 340 mm) a nastavenie sklonu. Pre presnú prácu jepíla osadená laserom. Ďalšou z výhod je otočný pracovný stôl s uhlovou (centimetrovou) stupnicou.
výr. rezu
Obsah balenia:
| Kategória | Elektrické pokosové píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 255 mm |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Hladina akustického výkonu | 103 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 2000 W |
| Dĺžka kábla | 1.6 m |
| Maximálne otáčky | 4800 ot/min. |
| Priemer kotúča | 255 mm |
| Hĺbka rezu | 78 mm |
| Rozmery balenia | 47.0 x 42.0 x 88.0 cm |