Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo GÜDE 250mm, 50T 55023
Náhradný pílový kotúč, vhodný pre pokosové, radiálne a kombinované píly, na rezanie drevených materiálov.
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 250 mm |
| Priemer kotúča | 250 mm |
| Počet zubov | 50 |
| Vnútorný priemer | 20 mm |
| Hrúbka kotúča | 1.6 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 0.0 x 28.0 cm |