Nákup a objednávka
Pílový kotúč na drevo GÜDE 255 mm 60T 55263
Náhradný pílový kotúč, určený na rezanie drevených a plastových materiálov. Vhodné pre stolné a pokosové píly. Britové plátky sú vyrobené zo spekaného karbidu. Priemer kotúča: 255 mm Upínací otvor: 30 mm
| Kategória | Pílové kotúče na drevo priemer 254 mm |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Priemer | 255 mm |
| Maximálne otáčky | 7000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 255 mm |
| Počet zubov | 60 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Rozmery balenia | 26.0 x 1.0 x 26.0 cm |