Nákup a objednávka
Elektrická pásová píla Makita LB1200F
Elektrická pásová píla Makita LB1200F je vybavená integrovaným prachovým boxom, ktorý efektívne odvádza piliny a efektívne. Praktické LED osvetlenie so šiestimi žiarovkami zaistí perfektný prehľad o každom detaile rezu aj za zhoršených svetelných podmienok. Užívatelia ocenia tiež ľahkú a rýchlu výmenu pílového pásu, vďaka ktorej môžete rýchlo prispôsobiť stroj aktuálnym potrebám. Vďaka transportným kolieskam je píla jednoducho premiestniteľná, čo oceníte nielen v dielni, ale aj pri práci v teréne.
Elektrická pásová píla Makita LB1200F je ideálnou voľbou pre výkon jednom.
Výhody:
| Kategória | Elektrické pásové píly |
| Výrobca | Makita / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 81.2 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 900 W |
| Výška rezu | 165 mm |
| Rýchlosť pásu | 800 m/min |
| Rozmery balenia | 52.0 x 115.0 x 50.0 cm |