Nákup a objednávka
Elektrická pásová píla GÜDE GBS 250
Pásová píla, určená na presné rezanie profilov z dreva, polystyrénu, plastov a pod. Je vhodná pre pozdĺžne, priečne alebo oblúkové rezy do líšt, latí, hranol pokos/dvojitý pokos) v rozsahu 0 - 45°. Má 2-rýchlostný posuv pílového pásu (zmena rýchlosti prestavením klinového remeňa) a sklopný hliníkový stôl.
Výhody:
Doporučené príslušenstvo:
| Kategória | Elektrické pásové píly |
| Výrobca | GÜDE / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Materiál | Kov / plast |
| Hmotnosť | 31.5 kg |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 375 W |
| Maximálne otáčky | 1400 ot/min. |
| Výška rezu | 152 mm |
| Rýchlosť pásu | 800 m/min |
| Rozmery balenia | 45.0 x 40.0 x 95.0 cm |