Nákup a objednávka
Elektrická okružná píla Powerplus POWX0550
Výkonná okružná píla poháňaná motorom s príkonom 1800 W, kotúč o 2 priemer. Súčasťou je aj ntegrovaný vývod na pripojenie vysávača a paralelné vodítko. Píla zvládne rez do hĺbky 70 mm a disponuje laserom pre presné rezanie. Hĺbka rezu pri 90 °: 70 mm Hlibka rezu pri 45 °: mm
Výhody:
Obsah balenia:
Powerplus POWX0550| Kategória | Elektrické okružné píly |
| Výrobca | Powerplus / Informace o výrobci |
| Pohon | Elektrický |
| Priemer | 210 mm |
| Hmotnosť | 5.4 kg |
| Hladina akustického výkonu | 107 dB |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 1800 W |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálne otáčky | 5000 ot/min. |
| Priemer kotúča | 210 mm |
| Hĺbka rezu | 70 mm |
| Rozmery balenia | 38.0 x 29.0 x 46.0 cm |