Nákup a objednávka
| Kategória | Pílové kotúče na drevo |
| Výrobca | Kreator / Informace o výrobci |
| Priemer | 210 mm |
| Priemer kotúča | 210 mm |
| Počet zubov | 48 |
| Vnútorný priemer | 30 mm |
| Hrúbka kotúča | 2.2 mm |
| Rozmery balenia | 27.0 x 1.0 x 31.0 cm |